دهه طلایی طرفه‌نگار در مسیر تعالی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان

"گروه شرکت های طرفه نگار ، تولیدکننده نرم افزارهای مالی، اداری و حسابداری هلو و اسپاد، اولین و تنها دارنده تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در صنعت نرم افزار، در دهمین سال حضور خود در این رویداد با تکیه بر دانش به روز، نیروهای متخصص بومی و ارزش های سازمانی خود، همچنین با شعار "تولید خلاقانه،خدمات هوشمندانه میدرخشد." حمایت از حقوق مصرف کنندگان از جمله اهدافی است که گروه شرکت های طرفه نگار طی دو دهه فعالیت خود، با ارائه محصولات نرم افزاری باکیفیت ، برقراری قیمت عادلانه ، ارائه خدمات پس از فروش و افزایش اعتماد مشتریان، همواره به آن توجه داشته است."

نرم افزار مالی و حسابداری هلو

نرم افزارهای مالی یکپارچه هلو (انبار، حسابداری، خرید و فروش، کنترل چک و تولید) دارای نسخه های تخصصی برای فروشگاه ها، شرکت ها و تولیدی ها می باشد. این نرم افزارها دارای امکانات بیشماری از جمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارشات متنوع و … می باشد. کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم افزارهای هلو را به پرکاربرترین نرم افزار حسابداری کشور تبدیل کرده است.

نرم افزار مالی اسپاد

نرم افزارهای اسپاد با قیمت مناسب و امکانات متنوع، پاسخگوی فعالیت های خدماتی، بازرگانی، تولیدی و پیمانکاری می باشد. ویژگی هایی چون مشتری مداری، ارتقاء مداوم سطح فنی، قابلیت انطباق با سطح نیازمندی مشتریان و قابلیت توسعه موجب پاسخگویی عملیات مالی مختلف بوده و نوآوری های منطبق با اصول حرفه ای در ارائه نسخه های جدید، قابلیت انطباق بالایی را نزد کاربران ایجاد نموده است