هفدهمین همایش “روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان”

هفدهمین همایش “روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان”

در تقویم رسمی کشور، نهم اسفندماه به نام “روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان” نامگذاری شده است . هرساله سازمان حمایت از مصرف کنندگان در این روز همایشی با همین عنوان برگزار و به شرکت هایی که در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان امتیاز موردنظر را کسب نموده باشند، گواهینامه و تندیس اعطا می نماید.

سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان هدف از برگزاری این همایش را اینچنین عنوان می نماید:
انگیزه و انجام رقابت سالم در جهت ارائه محصولات و خدمات با کیفیت برتر، ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از محصولات واحدهای تولیدی در قالب کالا و خدمات از جمله اهداف شرکتهای متقاضی دریافت گواهینامه برتر از این همایش می باشد.
رویکرد اصلی برگزاری همایش روز ملی، فرهنگ سازی و ایجاد زمینه لازم برای مصرف کنندگان هم از نظر آشنایی با حقوق خود و هم تشویق ایشان به استفاده از کالا و خدمات واحدهای اقتصادی که دارای گواهینامه و نشان برتر در رعایت حقوق مصرف کنندگان هستند، می باشد.
همچنین هدف اصلی از برگزاری همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نهادینه سازی فرهنگ احترام و رعایت حقوق مصرف کنندگان در بین همه تولید کنندگان و فعالان عرصه اقتصادی است. شرکت هایی استحقاق دریافت لوح و تندیس های حمایت از حقوق مصرف کنندگان را دارند که در این سازمان و ادارات کل تعزیرات حکومتی سراسر کشور محکومیت قطعی نداشته و فعالیت آنها منطبق با انتظار مصرف کننده و در راستا و استیفای حقوق مصرف کنندگان باشند و قطعا” واحدهای صحیح العمل مورد حمایت قانونی سازمان قرار دارند.

در حال حاضر سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان در حال آماده سازی مقدمات برگزاری هفدهمین دوره از این همایش در تاریخ نهم اسفندماه می باشد . در این راستا جلسه کمیته فنی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان در تاریخ 24 بهمن ماه برگزار گردید. این جلسه با حضور اعضای کمیته فنی متشکل از گروه ارزیابی از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نماینده سازمان ملی استاندارد ایران، نماینده بانک مرکزی، نماینده انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نماینده محترم معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت ، نمایندگان شرکت های متقاضی و اعضای دبیرخانه سیاست گذاری و اجرایی همایش در محل دبیرخانه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، واقع در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزارشد.
شرکت طرفه نگار برای دهمین بار در همایش “روزملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان” حضور خواهد داشت . مدیریت محترم گروه شرکت های طرفه نگار نیز با حضور در این نشست درخصوص مقدمات حضور در این همایش با اعضای کمیته مذکور به بحث و تبادل نظر پرداخت.


نظرات کاربران
فروشگاه آنلاین Shop.torfehnegar.ir
مشاوره فروش 021 22221142
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی