سوالات متداول

چگونه درخواست همکاری و اشتغال برای گروه شرکتهای طرفه نگار ارسال نمایم؟

مطمئن ترین روش برای ارسال درخواست اشتغال [email protected] و یا ارسال از طریق فرم ارسال و آپلود رزومه

شرایط اشتغال در گروه شرکت های طرفه نگار چیست؟

حداقل سن 18 سال تمام. داشتن سلامت جسمی کامل به منظور انجام وظایف محوله داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی عدم اشتغال به کار در سایر شرکتها و مؤسسات، بعد از استخدام در گروه شرکتهای طرفه نگار نداشتن ممنوعیت های قانونی برای فعالیت و اشتغال بکار در رشته مورد نظر داشتن گواهی عدم سوء پیشینه داشتن شرایط احراز و شایستگیهای شغل مورد درخواست که از طریق مصاحبه سنجش می شود. التزام عملی به ارزشهای منابع انسانی گروه شرکتهای طرفه نگار.

پس از تکمیل کردن فرم پرسش نامه استخدامی، چه زمانی با من تماس گرفته خواهد شد؟

همه رزومه های ثبت شده در بانک رزومه ها، بلافاصله و به صورت روزانه بررسی می شوند. در صورتی که مشخصات رزومه ارسالی، با موقعیت های شغلی موجود مطابقت داشته باشد، حداکثر طی یک هفته با متقاضی تماس گرفته خواهد شد. سایر رزومه ها در بانک اطلاعات ما محفوظ می ماند و در فرصت های شغلی بعدی در صورت تطابق ویژگی های شما با شرایط احراز، با شما تماس خواهیم گرفت.

آیا امکان مراجعه حضوری جهت تکمیل فرم استخدام وجود دارد؟

با توجه به امکان ایمیل رزومه، نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد.

در صورتی که تماسی با منگرفته نشود، چگونه می توانم پیگیری کنم؟

در صورت برخوداری متقاضی از شرایط احراز اولیه در موقعیت های شغلی موجود، حتما با متقاضی تماس گرفته خواهد شد. نیازی به پیگیری پس از ارسال رزومه وجود ندارد. لذا مستدعی است با پیگیری، شرایط را برای بررسی همکاران ما دشوار نفرمایید.

اطلاعات رزومه من به چه کسانی نمایش داده خواهد شد؟

کلیه اطلاعات ثبت شده دربانک رزومه های گروه کاملا محرمانه خواهد بود و فقط توسط همکاران ارشد منابع انسانی و سپس مدیران تخصصی و مدیران عامل در شرکتها مورد بررسی قرار می گیرد.

آیا متقاضیان بدون سابقه کار در گروه شرکت های طرفه نگار بررسی می شوند؟

در صورتیکه متقاضیان، فارغ التحصیل رشته های مورد نیاز از مراکز آموزشی معتبر باشند، این امکان وجود دارد که در فرآیند استعدادیابی و پرورش ما قرار بگیرند و جذب شوند.

آیا امکان همکاری پاره وقت یا جذب دانشجو و یا افراد سرباز در گروه شرکت های طرفه نگار وجود دارد؟

جذب دانشجو ، سرباز و یا افراد مشمول در گروه شرکت های طرفه نگار ممنوع می باشد و به این درخواست ها ترتیب اثر داده نمیشود. تبصره: در برخی از شرکت های گروه و برخی از مشاغل به دلیل ماهیت شغل امکان جذب افراد به صورت ساعتی و یا سربازان وظیفه به صورت شیفت عصر وجود دارد که به فراخور آن شغل و برابر مقررات کشوری جذب صورت میگرد و البته شرایط به صورت یکسان اطلاع رسانی عمومی میگردد.

آیا امکان کارآموزی در گروه شرکت های طرفه نگار وجود دارد؟

در برخی موارد و در صورت تأیید مدیران عامل مربوطه، این امکان وجود دارد. در اینصورت ارائه معرفی نامه معتبر دانشگاهی لازم است .

روزها و ساعات کاری در گروه شرکت های طرفه نگار چگونه است؟

ساعات کاری از روز شنبه الی چهارشنبه طبق مقررات از ساعت 9الی 17:30 است ، همچنین روزهای پنجشنبه از 9 الی 13می باشد. البته برخی از شرکت ها نیز برابر مقررات به صورت شیفت درنوبت کاری فعال می باشند که برابر قانون کار ساعات کاری تفاهم می گردد.

آیا امکان همکاری برای متقاضیانی که ساکن تهران نیستند نیز وجود دارد؟

برای ساکنین شهرستان ها خیر . برای ساکنین شهرهای نزدیک تهران بله. ولی با توجه به مشکلات دوری راه و دشواری های حمل و نقل درکلانشهر تهران پیشنهاد می شود ترجیحاً ساکنین شهر تهران برای اشتغال درخواست ارسال نمایند.

محل دفتر گروه شرکتهای طرفه نگار کجاست؟

مجموعه شرکت های فعال در گروه غالباً در محدوده میرداماد – ظفر مستقر می باشند