به ما بپیوندید

نیروی انسانی گروه شرکت­های طرفه نگار را بیش از 200 نفر از دانش آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاهی تشکیل می‌دهند. طرفه نگار در پیمودن مسیر تعالی، به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان شرکت، توجه و اهمیت ویژه به نیروی انسانی را در دستور کار خود قرار داده است.

در گروه شرکت­های طرفه نگار جذب، پرورش، نگهداری و قدردانی از نیروهای مستعد و شایسته یک تلاش دائمی است.

هریک از سرمایه‌های انسانی گروه خود را عضوی متعهد، صادق و مسئولیت‌پذیر از خانواده طرفه نگار می‌داند و به این امر می‌بالد.

برقراری ارتباط مداوم میان مدیران و کارکنان در سطوح مختلف شرکت از جمله فعالیت­ هایی بوده است که تاکنون استحکام بنیان خانواده‌ی بزرگ طرفه نگار را محقق ساخته است. تقسیم کار دقیق و گسترده میان شرکت­ ها، واحدها و لایه‌های مختلف بر اساس توان­مندی‌ها و علایق کارکنان، آموزش‌های برنامه‌ریزی شده برای لایه‌های مختلف سازمان، استفاده از سیستم‌های مدیریت مشارکتی برای ایجاد انگیزه در سرمایه‌های انسانی و سیستم‌های متنوع رفاهی کارکنان‌، از جمله فعالیت‌­های گروه شرکت­ های طرفه نگار در این باره بوده است.

buildtnchr1user

به دلیل وجود جو دوستانه، صمیمی و در عین حال پرتلاش و پویا در میان کارکنان، هر نیروی کار متخصص که در طول زمان قابلیت­ های خود را در عرصه‌های مختلف به نمایش گذارد و علاقه‌مند به فراگیری دانش و تخصص‌های مورد نیاز باشد، می‌تواند با پشت سر گذاردن پله‌های رشد و تعالی به جایگاه سازمانی که شایستگی آن را دارد، دست یابد.

torfehnegahhr3hr2

ما با استعانت از الطاف خداوند بزرگ تلاش مي­كنيم که مسیر رشد همه همكاران را که برای ساختن و ماندن به طرفه نگار آمده ­اند را فراهم نماييم. چرا که خانواده ما، خانواده­ای حرفه­ای است که همه مشتاقانه، دغدغه هم­ميهنان و گسترش ظرفیت های کاری خود و ديگر همكاران را دارند و همه هماهنگ و همدل مسیر پیشرفت و تعالی خود و ساير همكاران را که گره خورده و همسو با مسیر تعالی سازمان است می­سازند. این مسیر تعالی آنقدر بانشاط و مهیج است که بزرگترین عامل رضایت همكارانمان و احساس افتخار و تعلق به خانواده طرفه نگار است.

 





فروشگاه آنلاین Shop.torfehnegar.ir
مشاوره فروش 021 22221142
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی