برگزاری دوره های فن آوری مالی (فین تک) در شرکت طرفه نگار

برگزاری دوره های فن آوری مالی (فین تک) در شرکت طرفه نگار

فين‌تک يا فناوري مالي به معناي کاربرد نوآورانه فناوري در ارائه خدمات مالي است. فين‌تک معادل Financial technology در فضاي اقتصادي است و به کمپاني‌هايي اشاره دارد که با کاربرد تکنولوژي تلاش مي‌کنند خدمات مالي را کارآمدتر کنند. اين تغييرات، صنعتِ خدماتِ مالي را کاملا دگرگون نموده است . با بکار گيري اين تکنولوژي ، سرمايه‌گذاري، پرداخت قبوض و حتي وام گرفتن براي مردم آسان‌تر شده است لذا بسياري از شرکتهاي استارت آپي اخيرا در اين حوزه فعال شده اند . اين شرکت‌ها براي اين به‌وجود آمده‌اند که مدل‌هاي معمول مالي را تغيير بدهند و نيز شرکت‌هاي بزرگ مالياتي را که ميانه‌ي خوبي با فناوري ندارند، دچار اين تغييرات کنند. البته شرکت‌هاي بزرگ مالي هم اخيرا اين نياز را درک کرده‌اند و بتدريج به فين تک روي مي‌آورند تا ارائه‌ي خدمات مالي خود را بهبود ببخشند.
لذا سرمايه‌گذاري جهاني در فين تک در سال‌هاي اخير به بيشترين سطح خود رسيده و هم‌اکنون فين تک به يک صنعت چند ميليارد دلاري تبديل شده است.
در همين راستا شرکت طرفه نگار به منظور آشنايي هرچه بيشتر مالکان بنگاه ها و فعالان اقتصادي و دانشجويان و دانش آموختگان رشته هاي مالي وIT و کليه علاقه مندان به راه اندازي کسب و کارهاي نوين اقدام به برگزاري سمينار اصول و کاربردهاي فين تک ( دوره اول) و کارگاه سه روزه تخصصي فين تک ( دوره اول) در تاريخهاي 26 بهمن ماه و 8 تا 10 اسفندماه نموده است .
از کليه علاقمندان دعوت ميگردد در صورت تمايل جهت ثبت نام و يا دريافت اطلاعات بيشتر با شماره 22926675 – داخلي1128 تماس حاصل نمايند .
لينک ثبت نام سمينار اصول و کاربردهاي فين تک : https://evnd.co/6A3Ob
لينک ثبت نام کارگاه سه روزه تخصصي فين تک: https://evnd.co/QKxK4

نظرات کاربران
فروشگاه آنلاین Shop.torfehnegar.ir
مشاوره فروش 021 22221142
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی