همایش ملی بررسی استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی (IFRS)

همایش ملی بررسی استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی (IFRS)

استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی که به نام IFRS شناخته می‌شود از سال 90 شمسی و بر اساس مصوبه 27/6/1390مجمع عمومی سازمان حسابرسی برای شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه و مورد پذیرش سازمان بورس، مطرح گردیده به مرور الزامی شده است.

باید‌ها و نبایدها، چالش‌ها، ضرورت‌ها و تحلیل‌های متنوع هزینه-فایده، از جمله مسائل پذیرش و پیاده‌سازی این استاندارد در فضای کسب و کار و برای شرکت‌های تجاری در ایران است.

گروه شرکت‌های #طرفه‌نگار در راستای ایفای #مسؤلیت_اجتماعی خود و پس از دو دهه فعالیت تجاری در بخش اصناف و شرکت‌های متوسط و کوچک (SME)، برآن شده است به بهانه بومی‌سازی، خدمات محتوایی و آگاه‌سازی استاندارد IFRS را برای جامعه متخصصان و مشتریان بازارهای مالی و حسابداری ارایه نماید.

بدین منظور اولین دوره #همایش ملی بررسی استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی (IFRS) ویژه SMEs در #نهم_آذر سال جاری در مرکز همایش‌های دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود.

انجمن‌های تخصصی مالی و حسابداری، دانشگاه‌های منتخب کشور و فعالان بازار سرمایه، اساتید و خبرگاه IFRS و مسؤلین و تصمیم‌گیران کلان کشور در این مسیر، گروه طرفه‌نگار را همراهی می‌کنند.
به همت جامعه حسابداران رسمی، #پنج_امتیاز آموزشی حسابداران برای شرکت در این همایش اختصاص یافته است.

ضمن تقدیر از همه انجمن‌های حرفه‌ای حسابداری و مالی، حامیان معنوی این همایش غرفه‌هایی را برای غنی‌سازی محتوایی این رویداد برپا خواهند نمود.

شناخت، بررسی و تحلیل نیازمند‌ی‌های پیاده‌سازی و نحوه تعامل و سازگاری با رویه‌های جاری استانداردهای موجود حسابداری، تضمین منافع سهام‌داران، تعامل تجاری با فضای بین‌الملل، ریسک‌های تجاری و مالی مربوطه و موارد مشابه از دیگر موضوعات قابل بحثی است که به‌کمک خبرگان IFRS نقد و بررسی خواهد شد. دانشجویان حسابداری و مالی و رشته‌های مرتبط می‌توانند با شرکت در این همایش، به جمع:
#باشگاه خبرگان جوان IFRS در زیرمجموعه آموزشی گروه طرفه‌نگار،  «مؤسسه آموزشی #بیسان» بپیوندند.

 ثبت نام همایش

 

نظرات کاربران
فروشگاه آنلاین Shop.torfehnegar.ir
مشاوره فروش 021 22221142
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی