نکات کلیدی در ایجاد یک فروشگاه آنلاین موفق – 3

نکات کلیدی در ایجاد یک فروشگاه آنلاین موفق – 3

منبع : مارکتینگ اینسایدر گروپ
تاریخ تولید : 4 ژانویه 2018، تاریخ بارگذاری 23 دیماه 1396

…ادامه از قبل
9. سئوی سایت
فروشگاه آنلاین شما باید برای بازدهی بیشتر به ترافیک برسد. کلید تولید ترافیک بهینه سازی موتور جستجو است. با ترکیب کلمات کلیدی جستجوگرها در عناوین و توصیف های محصول خود، سایت شما بیشتر در نتایج موتور جستجو رتبه بندی می شود. از ابزارهای جستجوگرها برای یافتن کلمات کلیدی که حجم جستجوهای ماهانه را بالا می برند برای رتبه سایت خود را استفاده کنید.

10. اطمینان از اینکه فروشگاه شما MOBILE-RESPONSIVE است
در سال جاری 30 درصد از خریدهای آنلاین با موبایل انجام شده و این رقم کماکان در حال افزایش است. پیش بینی می شود تا سال 2020 خرید با تلفن همراه 45 درصد از تمام خرید های تجارت الکترونیک را شامل شود.
با استفاده روزافزون از تلفنهای هوشمند برای خرید آنلاین، بازرگانان باید اطمینان حاصل کنند که طراحی سایت آنها برای تلفن همراه نیز مناسب بوده و خریداران میتوانند بدون توجه به دستگاهی که استفاده میکنند خرید آسانی داشته باشند . بازرگانان همچنین می توانند از قالب های طراحی فروشگاه آنلاین استفاده کنند که در حال حاضر برای پاسخگو بودن به تلفن همراه برای ساختن سایت سازگار با محیط خود، تنظیم شده اند.

11. تجزیه و تحلیل TRACK و ITERATE
صاحبان فروشگاه آنلاین نمیتوانند راهبردهای رشد خود را بدون نظارت بر پیشرفت خود بهبود بخشند. بهترین راه برای ردیابی فعالیت فروش و رفتار مشتریان شما این است که از یک ابزار مانند Google Analytics استفاده کنید. این برنامه برای فروشندگان معیارهای روشنی در مورد فروشگاه خود، از قبیل درصد فروش محصول، تعداد بازدیدکنندگان سایت و تعداد سبد خریدهای رها شده، فراهم می کند. با دنبال کردن این دستورالعملها میتوانید به راحتی Analytics را برای فروشگاه آنلاین خود تنظیم کنید.

معیارهای فروش خود را با تجزیه و تحلیل به طور مداوم پیگیری کنید تا بتوانید بینش های دراز مدتی در مورد نحوه تعامل بیشتر با مشتریان و تشویق به خرید بیشتر ایجاد کنید. بازرگانانی که به تنظیم آنالیز نیاز دارند یا در مورد چگونگی ایجاد بینش مبتنی بر داده ها مطمئن نیستند باید راهنماهای استفاده از ابزار فروشگاه آنلاین خود را بررسی کنند.

12. ارائه حمل و نقل رایگان
در حال حاضر انتظار خریداران آنلاین از ارائه حمل و نقل رایگان امری عادی است. هزینه اضافه حمل و نقل استاندارد به راحتی می تواند خریداران را از اتمام خرید خود منصرف کند.
در حالی که ارائه حمل و نقل رایگان ممکن است در ابتدا باعث افزایش هزینه ها شود، بسیاری از بازرگانان پس از ارائه این سیاست، بازده بیشتری را با افزایش خرید شاهد بوده اند. برای اطمینان از اینکه مشتریان خط مشی سخاوتمندانه شما را متوجه می شوند، حمل و نقل رایگان فروشگاه آنلاین خود را برجسته کنید.
ادامه دارد…

نظرات کاربران
فروشگاه آنلاین Shop.torfehnegar.ir
مشاوره فروش 021 22221142
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی