مجمع جهانی اقتصاد بررسی کرد

مجمع جهانی اقتصاد بررسی کرد

چگونه طی ده سال گذشته همه چیز در کسب و کار تغییر کرد؟
👈سال گذشته مشخص شد که چطور همه چیز تغییر کرد. برای اولین بار، 5 شرکت ارزشمند جهان همگی از شرکت های فناوری بودند- اپل، آلفابت، مایکروسافت، آمازون و فیس بوک. بنابراین چه چیز باعث شده که غول های فناوری اینقدر متفاوت باشند؟
👈 تاکتیک مهمتر از استراتژی و کم اهمیت تر از تصور است. به نظر می رسد این موضوع مجموعه از قوانین جدید در جهان کسب و کار امروز شده است.
👈کسب و کار نمی تواند به سادگی رقبای بزرگ خود را دنبال کند؛ در واقع آنها همیشه مسیر خود را پیدا می کنند. در گذشته قهرمانان فراملی در صدر اقتصادهای جهانی در کنار یکدیگر به رقابت می پرداختند. اما در دنیای کسب و کار امروز هیچ نفر دومی وجود ندارد، بنابراین دنبال کردن گزینه ای برای انتخاب نیست.
👈در مرحله اول، ارزش بازار آنها یک تکه مهم از اقتصاد جهانی شده است. در سال 2007، شرکت مایکروسافت به عنوان تنها شرکت فناوری در میان 10 شرکت ارزشمند و بزرگ جهان قرار داشت. 10 سال بعد، نیمی از 10 شرکت بزرگ و ارزشمند جهان از شرکت های فناوری هستند. البته این به این معنی نیست که دیگر شرکت ها در حال کم شدن هستند، بلکه به این معنی است که شرکت های فناوری به سرعت در حال رشد هستند.
👈کسب و کار امروز نیاز به حرکت سریع دارد، نه فقط برای بدست آوردن مزیتی بیشتر از رقبا، بلکه برای تلاش برای زنده ماندن. شرکت های فناوری با سرعت بیشتر از دیگر صنایع در به دست آوردن سهم بازار، کنترل هزینه ها و تصمیم گیری برای توانمندسازی کارکنان و خلق و نوآوری هرروزه تلاش می کنند.
http://www.tccim.ir/News/FullStory.aspx?nid=49414

نظرات کاربران
فروشگاه آنلاین Shop.torfehnegar.ir
مشاوره فروش 021 22221142
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی