استارت آپها در همایش IFRS برای شرکت های کوچک و متوسط

استارت آپها در همایش IFRS برای شرکت های کوچک و متوسط

اولین رویداد ملی بررسی استاندارد های بین المللی گزارشگری مالی(IFRS ) برای شرکت های دارای کسب و کار کوچک (SME ) توسط گروه شرکت های طرفه نگار در دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد.

مهندس اکبر رنجبری از بنیان گذاران این شرکت هدف از طراحی این رویداد را تولید محتوای کاربردی و تکنولوژیک برای حسابداران و صاحبان کسب و کار های کوچک و متوسط عنوان کرد.

وی در خصوص چالش های پیش روی کسب و کارها گفت: شرکت های دانش بنیان و استارتاپ در مسیر تجارت جهانی با چالش هایی پیش رو هستند که یکی از آنها نحوه انطباق به اینگونه استاندارد ها و گویش های مالی است.اصل شفافیت مالی همواره مورد توجه صاحبان کسب وکار و ذی ربطان آنها بوده و از جمله مطالبات اجتماعی محسوب می شود.

شرکت های استارتاپ چه ضرورتی را برای پذیرفتن IFRS دارند؟ آیا یک مجموعه دانش بنیان قادر به….. الزامات IFRS است؟ مجموعه این سوالات، موضوعاتی است که گروه طرفه نگار قصد دارد با برگزاری سالانه این همایش به آن بپردازد. در پایان رنجبری ضمن تشکر از مشارکت صاحبان اندیشه واساتید و دانشجویان در همایش مذکور، خاطر نشان کرد تولید محتوای  و تطبیق سیستم های پشتیبان نرم افزاری از IFRS ، چالش بعدی فرا روی شرکت های حوزه فناوری،اطلاعات و ارتباطات هستند.

 

 

برچسب ها :
نظرات کاربران
فروشگاه آنلاین Shop.torfehnegar.ir
مشاوره فروش 021 22221142
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی